Firma

Firma

czyli

CO NAS WYRÓŻNIA

WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE

Zajmujemy się produkcją mebli od  roku 2000. Zdobyliśmy ogromne doświadczenie w realizacji nietypowych zamówień.
Tworzymy zespół doświadczonyh profesjonalistów, który chętnie podejmuje nowa wyzwania.

POSIADAMY WŁASNY TRANSSPORT

Zapewniemy bezpieczny oraz profesjonalny transport Państwa mebli. Na każdym etapie dostawy zamówienia z należytą starannością zabezpieczamy każdy transportowany przedmiot, aby nie ulgł uszkodzeniu podczas transportu.

WYSOKA JAKOŚĆ
WYROBÓW

Korzystamy z materiałów najwyższej jakości. Wybieramy najlepsze akcecoria meblowe, drewno lite, okucia, materiały drewnopodobne. Nasi dostawcy, to sprawdzone firmy z tradycjami. Zawsze weryfikujemy jakość stosowanych materiałów.

WŁASNY MONTAŻ W MIEJSCU DOCELOWYM

Dysponujemy własnymi ekipami montażowymi . Zapewniemy dzięki temu solidność wykonanych prac. Używamy narzędzi wiodących producentów, co pozwla wykonaćprace  sprawnie i na wysokim poziomie.

DORADZTWO NA KAŻDYM ETAPIE

Nasze sugestie, wizje, koncepcje i spostrzeżenia przekazujemy Państwu już w czasie pierwszewgo spotkania. Udzielamy fachowego wsparcia, dzieląc się wiedzą w zakresie mebli, wyposażenia AGD oraz przygotowania instalacji.

WŁASNE ZAPLECZE SERWISOWE

W okresie gwarancyjnym oraz pogwarancyjnym zapewniamy usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Dbamy o naszych klientów zawsze, kiedy tego potrzebują.  W razie pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

DOMINO MEBLE

"DOMINO MEBLE" jest firmą istniejącą od 1999 roku. Naszym celem jest dostarczyć kompleksową usługę tworzenia wnętrz, wnosząc przy tym jakość ciekawe pomysły i duże zaangażowanie w każdy realizowany projekt.

Naszą ofertę kierujemy do odbiorców dla których ważna jest funkcjonalność mebli oraz niebanalne wzornictwo. Dzięki wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu pomożemy w realizacji każdego pomysłu.

Nasze nowoczesne rowiązania i pomysły tworzymy razem z Tobą, zachowując przy tym wysoką jakość jak i funkcjonalność aby meble zachwycały estetyką i wyglądem!

DOŚWIADCZENIE

WIEDZA

PROJEKTY

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808