Modny blat kuchenny 2020 cz.2

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Trend nr 4. Style zlewozmywaków, którymi można się ekscytować
Blat otrzymuje nowoczesną obróbkę, a umywalki nie pozostają w tyle. W zeszłym roku właściciele domów nie mieli dość zintegrowanych zlewozmywaków, ale te czasy już za nami. Rok 2020 przyniesie różne wykończenia, rozmiary i style do zlewozmywaków kuchennych i jesteśmy z tego powodu bardzo podekscytowani. W tym roku widzimy matowe czarne zlewozmywaki i osprzęt do zlewozmywaków, a także kolory złota i mosiądzu. Te wykończenia odchodzą od typowych srebrnych metalowych zlewów. To także popularne wybory kolorystyczne baterii w ramach trendów łazienkowych 2020!


W tym roku na popularności zyskują również zlewozmywaki ponadgabarytowe. To jest świetne pod względem funkcjonalności. Ponadgabarytowe zlewozmywaki łączą się cudownie z dużą lodówką! Ponieważ powierzchnia i dostępność kuchni stale się powiększa, sensowne jest tylko to, że urządzenia również się powiększają. W tym roku modne są również eleganckie i nowoczesne style zlewozmywaków, które będą bardzo poszukiwane. Na przykład zlewozmywaki w gospodarstwie domowym, zwane inaczej zlewami frontowymi z fartuchami, są super modne. Spodziewaj się, że wszystkie te typy zlewozmywaków będą częścią trendów blatów kuchennych 2020.

 

Trend nr 5. Nieoczekiwane neutralne odcienie i trendy
Preferowanie delikatnych, neutralnych tonów jest powszechnym tematem pojawiającym się w całym domu w nadchodzących trendach dekoracyjnych. Jasne, odważne odcienie Art Deco i stylów z połowy wieku stopniowo tracą miejsce w kuchni na rzecz bardziej wyluzowanych odcieni.


Zamiast jasnoniebieskiego lub kruczoczarnego blatu; częściej znajdziesz w kuchni delikatne odcienie szarości, bieli i beżu. Większy nacisk kładzie się na podkreślenie urzekających poszczególnych elementów za pomocą neutralnego tła. Możesz więc znaleźć beżowy (lub nowy szary - szary + beżowy) blat, z wystającym z sufitu mozaikowym backsplashem.

Właściciele domów mogą również eksperymentować z innymi tonami, zachowując jednak ogólny neutralny styl. Niektóre z tych nieco innych kolorów kwarcu obejmują matowe brązy i lekkie błękity (prawie szare). Poza tym coraz więcej właścicieli domów wybiera białą biel, popielate szarości i neutralny beż.

Co ciekawe, przejście na neutralne odcienie następuje w momencie, gdy kuchnie otwierają się na naturalne oświetlenie. W kuchniach coraz częściej pojawiają się super duże okna, świetliki i systemy ścian ze składanymi drzwiami szklanymi. Rezultatem jest zwiększona jasność i przewiewność, która wygląda nowocześnie. W czasach, gdy popularne stają się małe przestrzenie, połączony efekt naturalnego światła i neutralnych tonów naprawdę pomaga w poszerzaniu postrzeganej przestrzeni.

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808