Jaką zmywarkę do zabudowy wybrać

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Przy projektowaniu kuchni lub ewentualnie przy  modernizacji stajemy przed dylematem, który brzmi: jaka będzie najlepsza zmywarka do zabudowy. Pasowałoby jeszcze dodać że mówimy tu o zmywarkach 45 i 60 cm.

W latach 90 i 2000 przeciętna zmywarka była dla większości ludzi luksusem. Minęło sporo czasu i na dzień dzisiejszy nie jest już niczym nadzwyczajnym.  Traktujemy ją jak pralkę.  Możemy bez niej żyć, to fakt, ale posiadając zmywarkę oszczędzamy po pierwsze czas, a po drugie pieniądze z uwagi na fakt że współczesne zmywarki są mocno oszczędne jeżeli chodzi o zużycie prądu i wody. Poza tym nie każdemu chce się zmywać w związku z czym fajnie jest powierzyć tą pracę zmywarce a swój czas przeznaczyć na ciekawsze rzeczy.

Tak więc jeżeli chodzi o zmywarki to najczęściej ludzie kupują sprzęt do zabudowy. Nie ma w tym nic dziwnego ponieważ zmywarka do zabudowy znika z oczu ponieważ jej pan jest ukryty i w ogóle nie widać że jest. Wszystkie węże i kable chowamy z tyłu za meblami. W zasadzie nie da się jednoznacznie stwierdzić która zmywarka do zabudowy jest najlepsza.

Tutaj w tej sytuacji Wszystko zależy od ilości posiadanego miejsca oraz naszego budżetu a także jak dużo mamy naszym do zmywania. Dla jednej czy dwóch osób w zasadzie dostawczy zmywarka 45 cm ale już dla trzech osób może być z tym lekki problem w związku z czym jeżeli mamy możliwość wyboru weźmy 60 cm ale jeżeli nie mamy takiej możliwości to możemy umyć naczynia w zmywarce 45 cm, najwyżej robiąc to większą ilością cykli do zmywania nowy ustaw aby móc pomóc w wyborze zmywarki trzeba poświęcić dużo czasu żeby zbadać polski rynek w tym roku. Jeżeli porównamy wszystkie elementy które są dla nas istotne tak jak ceny, opinie, serwisy oraz parametry i do tego zapoznamy się z nowinkami technologicznymi, to wtedy wytworzymy sobie pewien obraz tego co warto wybrać.

Zatem jeżeli chodzi o zmywarki z najlepszym stosunkiem jakości do ceny w 2020 roku jest to Bosch SMV46KX00E i Electrolux EEM48320L dla szerokości 60 cm, oraz Bosch SPV44IX00E dla szerokości 45 cm.

Jeżeli jesteśmy gotowi na troszeczkę większy wydatek i mam więcej miejsca to aby mieć maksymalny komfort użytkowania, polecamy zmywarkę Bosch SMV68TX04E (60 cm) lub Bosch SPV66TX01E (45 cm). Są to zaawansowane, doskonale wyposażone modele o świetnych parametrach pracy i bogatej funkcjonalności.

Jeżeli niestety no istotniejszy mym kryterium jest niska cena to najtańszą dobrą zmywarką w naszej ocenie jest Amica DIM404O, która mimo niskiej ceny jest dobrze wykonanym, oszczędnym i funkcjonalnym urządzeniem.

Możecie państwo znaleźć te modele bez kłopotu w internecie i zapoznać się bliżej z ich parametrami oraz opiniami w sieci.

Nasz artykuł nie jest jednoznacznym wyznacznikiem tego co jest dobre a co złe są to po prostu nasze sugestie powstałe w oparciu doświadczenie.

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808