Biały zlewozmywak w kuchni? Dobry pomysł ;)

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Biały zlewozmywak w kuchni Biały zlewozmywak w kuchni

Biel w kuchni łazience  jest tradycyjnie ponadczasowa. Białe umywalki od bardzo dawna goszczą w naszych łazienkach i z powodzeniem możemy stwierdzić, że ten sam, jakże ponadczasowy kolor, dobrze odnajdzie się w naszej kuchni. Niezależnie od tego co wybierzemy, czy będzie to klasyczny biały zlew, czy może jednak zdecydowanie bardziej nowoczesny element, tak tak, bardziej modny powinno się powiedzieć, jak zlewozmywak wiejski. Warto Przy dokonywaniu takiego wyboru odpowiedzieć sobie na jedno pytanie: Czy mamy zwyczaj rzucania garnkami i naczyniami wprost do zlewu?  Jeżeli odpowiedź jest twierdząca to lepszym wyborem będzie chyba stal nierdzewna. W przypadku zlewów w kolorze białym dobrym rozwiązaniem może być Szamot. Jest to materiał dość odporny na zarysowania, odpryski, plamy a jego utrzymanie w czystości jest bardzo proste ponieważ wystarczy użyć mydła i wody. Ciekawą opcją są też...

...powlekane emalią z lewej umywalki, ponieważ są dość trwałe, ale niestety dużo więcej ważą, więc musimy mieć pewność, że meble w których ja montujemy będą w stanie wytrzymać ciężar.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.  Postaramy się odpowiedzieć na wszelkie państwa pytania i rozwiać wątpliwości. Dziękujemy że jesteście z nami.

KONTAKT

DOMINOMEBLE CIEŚLIK TOMASZ

Strzałków 22 lipca 13D

97-500 Radomsko

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

tel. kom.: 517 353 808